email: kzrokl@gmail.com

Обуховська Лариса Іванівна — заступник головного лікаря з медичної частини  (0362) 28–24–17
Нестеренко Олександр Леонтійович — заступник головного лікаря з хірургії  (050) 375–25–91
Вовк Сергій Володимирович — заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи  (0362) 28–25–35
Квітчук Віталій Володимирович — заступник головного лікаря з ЕТН  (0362) 64–37–26
Хіночик Валентина Миколаївна — заступник головного лікаря з медсестринства  (0362) 28–97–76
Бабич Тетяна Олександрівна — заступник головного лікаря з кадрової роботи  (0362) 28–85–93
Римарук Лідія Миколаївна — головний бухгалтер  (0362) 28–98–36
Рудик Людмила Іванівна — головна медсестра  (0362) 28–98–85
Спічак Лілія Олексіївна — голова профкому  (0362) 28–97–90
Романюк Людмила Русланівна — юрисконсульт  (0362) 64–37–15

33007, м. Рівне,
вул. Київська, 78-г,
  64-38-23

 

Кардіологічне диспансерно-поліклінічне відділення значно покращило якість діагностики серцево-судинних захворювань, оснащене новітнім ехокардіографом

Відділення променевої діагностики оснащене магнітно-резонансним томографом
«Signa MRI 1,5Т»

Хірургічний профіль

Обласний центр урології та дистанційної літотрипсії

Зав.центру — Міліневський Віктор Анатолійович


кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, обласний позаштатний спеціаліст УОЗ за спеціальністю «Урологія».

Обласний центр урології та дистанційної літотрипсії оснащений сучасною діагностичною та лікувальною апаратурою та функціонує з цілодобовим стаціонаром на 35 ліжок (30 – урологічних та 5 – ДЛТ).

Основним завданням центру є забезпечення населення доступною, висококваліфікованою, спеціалізованою, консультативно-діагностичною та лікувальною допомогою на основі концентрації та інтенсивного використання сучасного обладнання із застосуванням новітніх передових методик лікування та лікування захворювань сечовидільної та чоловічої статевої систем.

Наукова діяльність: впродовж останнього року видано 2 патенти на корисну модель та опубліковано 7 наукових статтей у міжнародних журналах.

У центрі функціонує кабінет комплексного обстеження та проведення малоінвазивних діагностичних та лікувальних маніпуляцій під УЗ наведенням, оснащений апаратом експерт класу (3D-візуалізація), за допомогою якого проводиться пункція та склерозація кіст нирок, мультифокальна біопсія простати, дренування гнійних утворів нирок та заочеревинного простору, постановка пункційних нефростомій. Також працює кабінет дистанційної літотрипсії, оснащений літотриптором останнього покоління «Dornier Compact Sigma» з ультразвуковим та рентген наведенням.

Спеціалізація центру: малоінвазивна та сучасна діагностика та лікування усіх урологічних захворювань згідно Європейських та світових стандартів. Переважна більшість операцій проводиться за допомогою ендоскопічного обладнання (без розрізів) та через невеликий прокол (відеоендоскопічно), що дає можливість скоротити терміни лікування, зменшити травматичність.

Ендоскопічні операції: Ендоскопічне розсічення стриктури уретри, трансуретральна резекція передміхурової залози (ТУР простати) з приводу аденоми, склерозу, раку; трансуретральна резекція (ТУР) сечового міхура, трансуретральна резекція (ТУР) уретероцеле, контактна цистолітотрипсія та ендоскопічне видалення конкрементів (дроблення каменів у сечовому міхурі), постановка тимчасових та постійних стентів при обструкції верхніх сечовивідних шляхів, в т.ч. під рентгенконтролем; перкутанна нефролітотрипсія та літоекстракція (дроблення каміння в нирках).

Також проводиться весь комплекс стандартних відкритих операцій на органах сечовидільної та чоловічої статевої систем при захворюваннях крайної плоті, стриктурах та травмах уретри, водянці яєчка, кіст додатку яєчка, варикоцеле, фімозі, конкрементах усіх відділів сечовивідної системи (нирок, сечоводах, сечового міхура); пластичні та реконструктивні операції при вроджених вадах розвитку, сечоміхурово та сечовідних норицях; малоінвазивні операції при нетриманні сечі у жінок; лікування онкопатології усіх відділів сечовидільної та чоловічної статевих систем (резекції нирок, нефуретеректомії, цистектомії, радикальні простатектомії)

Консервативне лікування запальних захворювань органів, зокрема, пієлонефритів, циститів, орхоепідидимитів, простатитів.

Контакти:

м.Рівне, вул. Київська, 78-г, хірургічний корпус, 6 поверх:

тел. пост (0362) 28-96-83, ординаторська, зав. центру 28-25-01