email: kzrokl@gmail.com

Сторінка в Facebook

Піонтковський Валентин Костянтинович — заступник директора з питань реформування надання медичної допомоги, Заслужений лікар України, доктор медичних наук  (0362) 65–38–03
Ординський Юрій Миколайович — медичний директор з хірургії  (0362) 65–37–21
Верещук Лариса Леонідівна — медичний директор з терапії  (0362) 65–37–50
Хіночик Валентина Миколаївна — заступник директора з медсестринства  (0362) 65–37–38
Бабич Тетяна Олександрівна — заступник директора з кадрів  (0362) 65–38–29
Римарук Лідія Миколаївна — головний бухгалтер  (0362) 65–37–45
Спічак Лілія Олексіївна — голова профкому  (0362) 65–37–40
Романюк Людмила Русланівна — юрисконсульт  (0362) 64–37–15

33007, м. Рівне,
вул. Київська, 78-г,
  64-38-23

Приймальне відділення
та оперативна служба
  099 50 60 468

Реєстратура поліклініки
  068 80-48-667
  (0362) 65-19-91

Амбулаторно-поліклінічне відділення комунального підприємства
«Рівненська обласна клінічна лікарня імені Ю. Семенюка» Рівненської обласної ради
надає консультативно-діагностичну допомогу пацієнтам за електронним направленням сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста а також за платними послугами.

У зв’язку із перебуванням м. Рівне та Рівненської області в «червоній» зоні та з метою дотримання карантинних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19, просимо відвідувачів записуватись на прийом до спеціалістів закладу та на діагностичні обстеження за наступними контактами:
Кол-центр 0800335071 (безкоштовна лінія)
0500335071
0688048667

 

Кардіологічне диспансерно-поліклінічне відділення значно покращило якість діагностики серцево-судинних захворювань, оснащене новітнім ехокардіографом

Відділення променевої діагностики оснащене магнітно-резонансним томографом
«Signa MRI 1,5Т»

Терапевтичний профіль

Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації

Зав.відділення  — Наталія Вікторівна Овсійчук


В Рівненській області функціонує єдине спеціалізоване відділення по наданню токсикологічної допомоги населенню області – відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації з філіалом в м. Сарни, що є організаційно-методичним центром з питань інтенсивної терапії гострих отруєнь, важких ендотоксикозів, гемодіалізу та гіпербаричної оксигенації.

У відділенні працюють лікарі-анестезіологи, що пройшли підготовку по проведенню екстракорпоральних методів детоксикації та нефрології, а саме: Серветник Олександр Васильович, Шевчук Олег Володимирович, Димитращук Валентин Георгійович, Коробов Сергій Петрович, Шевчук Тетяна Леонідівна, Данилюк Юрій Михайлович, Полюхович Оксана Василівна.

Відділення створене у 1991 році. З моменту створення і до 2013 року очолював відділення Мартинюк Віктор Миколайович. У 2004 році проведено повну реконструкцію відділення з встановленням сучасного гемодіалізного обладнання, яке поновлюється по мірі необхідності.

Відділення розраховане на 25 діалізних місць та 5 ліжок інтенсивної терапії.

Завдання відділення – надавати екстрену та планову високоспеціалізовану допомогу хворим міста та області. На базі нашого відділення мають можливість отримувати лікування пацієнти з:

 • гострими отруєннями;
 • токсикоалергічними реакціями;
 • лептоспірозом;
 • септичними станами;
 • гострим панкреатитом;
 • токсичним гепатитом;
 • поліорганною недостатністю;
 • гострою нирковою недостатністю в стадії відновлення діурезу, поліурії;
 • аутоімунними захворюваннями;
 • ранніми гестозами вагітних;
 • мієломною хворобою;
 • гострою нирковою недостатністю в стадіях анурії, олігоанурії.

Використовуються сучасні методи замісної ниркової терапії для лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю в термінальній стадії захворювання. У відділенні проводиться інтенсивна консервативна інфузійна терапія та нагляд, різні види екстракорпоральної детоксикації:

 • гемодіаліз;
 • гемосорбція;
 • гемодіафільтрація (on line);
 • ультрафільтрація;
 • плазмаферез (ПФ) проводиться при гострому панкреатиті, гепатитах, синдромі позиційного стиснення, отруєннях грибами, сепсисі, ДВЗ синдромі, медикаментозних отруєннях, захворюваннях сполучної тканини, міастенії, РЕМ-і, мієломній хворобі, бронхіальній астмі, псоріазі, токсикоалергічних реакціях.
 • Ультрафіолетове опромінення крові (УФО) проводиться на апаратах "Ізольда" як самостійний метод еферентної терапії або в комбінації з ПФ при наступних захворюваннях: гострі та хронічні запальні процеси, аутоімунні хвороби, захворювання шкіри, цукровий діабет.
 • непряма електрохімічна детоксикація;
 • при відновленні роботи – гіпербарична оксигенація (ГБО), яка використовується при отруєннях чадним газом, анаеробній інфекції, метгемоглобін утворюючими сполуками, ботулізмі.

Щорічно у відділенні отримують лікування близько 600 пацієнтів. Протягом року проводиться понад 200 операцій плазмаферезу.

Для проведення гемодіалізу розгорнуто 16 діалізних місць (19000 гемодіалізів на рік і щорічно кількість збільшується).

З метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до північних районів області в 2008 році відкрито філіал відділення (відділення амбулаторного гемодіалізу) на базі Сарненської ЦРЛ на чолі з Тетяною Миколаївною Кучер . Тут функціонує 6 сучасних діалізних апаратів та система водопідготовки , що дозволяє забезпечувати допомогу хворим на хронічну ниркову недостатність та гостру ниркову недостатність.

У відділенні проводиться передтрансплантаційна підготовка пацієнтів (реципієнтів) до операції – трансплантації нирки. Впродовж 2014-2015 років проведено 5 трансплантацій нирки від родинного донора (4 операції проведено у м. Києві, 1 – м. Мінськ). На обліку ж перебуває 23 пацієнти з трансплантованими органами: 1 – трансплантація серця, 3 – трансплантація печінки,19 – трансплантація нирки.

У відділенні впроваджуються нові методики лікування різноманітних захворювань із застосуванням екстракорпоральної детоксикації.

Контактні телефони: (0362) 65–38–91, 64–36–64