email: kzrokl@gmail.com

Сторінка в Facebook

Піонтковський Валентин Костянтинович — заступник директора з питань реформування надання медичної допомоги, Заслужений лікар України, доктор медичних наук  (0362) 65–38–03
Ординський Юрій Миколайович — медичний директор з хірургії  (0362) 65–37–21
Верещук Лариса Леонідівна — медичний директор з терапії  (0362) 65–37–50
Хіночик Валентина Миколаївна — заступник директора з медсестринства  (0362) 65–37–38
Бабич Тетяна Олександрівна — заступник директора з кадрів  (0362) 65–38–29
Римарук Лідія Миколаївна — головний бухгалтер  (0362) 65–37–45
Спічак Лілія Олексіївна — голова профкому  (0362) 65–37–40
Романюк Людмила Русланівна — юрисконсульт  (0362) 64–37–15

33007, м. Рівне,
вул. Київська, 78-г,
  64-38-23

Приймальне відділення
та оперативна служба
  099 50 60 468

Реєстратура поліклініки
  068 80-48-667
  (0362) 65-19-91

Амбулаторно-поліклінічне відділення комунального підприємства
«Рівненська обласна клінічна лікарня імені Ю. Семенюка» Рівненської обласної ради
надає консультативно-діагностичну допомогу пацієнтам за електронним направленням сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста а також за платними послугами.

У зв’язку із перебуванням м. Рівне та Рівненської області в «червоній» зоні та з метою дотримання карантинних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19, просимо відвідувачів записуватись на прийом до спеціалістів закладу та на діагностичні обстеження за наступними контактами:
Кол-центр 0800335071 (безкоштовна лінія)
0500335071
0688048667

 

Кардіологічне диспансерно-поліклінічне відділення значно покращило якість діагностики серцево-судинних захворювань, оснащене новітнім ехокардіографом

Відділення променевої діагностики оснащене магнітно-резонансним томографом
«Signa MRI 1,5Т»

Параклінічні відділення та підрозділи

Відділення клінічної лабораторної діагностики

Зав.відділення  — Шеремета Лариса Миколаївна


Відділення клінічної лабораторної діагностики є багатопрофільним відділенням, на базі якого функціонують лабораторії клінічної біохімії, клінічної бактеріології, загальноклінічна лабораторія та цитологічний підрозділ.

В лабораторіях відділення працюють 9 лікарів-лаборантів, 5 біологів, 2 бактеріолога, 30 лаборантів з середньою медичною освітою, 20 молодших медичних сестер. Лікарі, спеціалісти та і лаборанти мають кваліфікаційні категорії відповідно до професійної підготовки та стажу роботи, постійно підвищуючи свій професійний рівень та вдосконалюючи свої практичні навички.

Відділення періодично атестується комісією МОЗ та має дозвіл на проведення біля 200 видів досліджень , щорічно проводячи більше 1 млн. досліджень. З них близько 500 тисяч – гематологічні, 200 тисяч – загальноклінічні, 300 тисяч – біохімічні, 50 тисяч – імуносерологічні, 15 тисяч – цитологічні, 50 тисяч – бактеріологічні.

Колектив постійно працює над реалізацією державних та регіональних програм щодо діагностики, профілактики та зміцнення здоров`я населення області – національна програма «Репродуктивне здоров`я нації», комплексна програма « Цукровий діабет», програма боротьби з онкологічними захворюваннями.

Біохімічна діагностика ферментного спектру, метаболітів , електролітів,білків крові, низькомолекулярних азотвмісних сполук проводиться на автоматичному біохімічному аналізаторі HumaStar 600 ( Австрія ), аналізаторах келектролітів та глюкози.

Методи аналізу системи гемостазу включають дослідження тромбоцитарно-судинного та коагуляційного ланцюгів складного каскадного процесу. Агрегація тромбоцитів проводиться з різними індукторами ( АДФ, арахідонова кислота, адреналін, ристоміцин, колаген).

Коагуляційний гемостаз досліджується на аналізаторі TS-4000 (США) – всі фази згортання крові та визначення міжнародного індексу чутливості.

Гематологічна діагностика базується на дослідженні механізмів розвитку різних форм анемії, закономірностей мінливості лейкемічних клітин, етапів пухлинної прогресії. Щороку виявляються вперше лабораторно з послідуючим клінічним підтвердженням гематологічні захворювання за основними нозологічними формами (Неходжкінська лімфома, Множинна мієлома, Гостра та хронічна лейкемії, Хвороба Ходжкіна, Поліцитемія, Гемолітична та інші види анемій, Хронічна тромбоцитопенічна пурпура,та інше).
Освоєно роботу на автоматичному гематологічному аналізаторі Sysmex XP-300 (Японія) , що дозволяє виконання достовірних аналізів 20-ти параметрів крові й відображення результатів гістограм еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів.

Широке застосування знайшли цитохімічні методи діагностики різних форм гемобластозів, що дає можливість вивчати ферментативну активність, наявність специфічних ознак клітин крові, кісткового мозку, лімфатичних вузлів.

В гематологічному відділі поновлено парк мікроскопів , серед інших – мікроскоп PrimoStar (Австрія), що дає з великою вірогідністю виявляти вперше лабораторно гематологічні захворювання за основними нозологічними формами.

Загальноклінічні методи представленні дослідженнями властивостей сечі, харкотиння, фекалій, спинномозкової рідини, серозних рідин, паразитарних інфекцій.

До послуг пацієнтів – аналізатор сечі Aution (Японія), який дозволяє проводити відбір патологічних зразків.

Бактеріологічна діагностика включає повне бактеріологічне дослідження на крапельну та кишкову групи інфекцій з повною ідентифікацією збудника,визначення чутливості виділених збудників до антибіотиків, проведення серологічних та санітарно-бактеріологічних досліджень.

Цитологічна діагностика направлена на подальше удосконалення цитологічного скринінгу патології шийки матки у жінок – ексфоліативна цитологія , виявлення злоякісних клітин – пункційна цитологія та цитологія ендоскопій.

Морфологічна діагностика проводиться на сучасних мікроскопах PrimoStar,NiconEclipse ( Австрія ).

В імуносерологічному відділі проводяться імуноферментні дослідження на аналізаторі Sunrise (Австрія) з діагностики вірусних та бактеріальних інфекцій з високим рівнем чутливості і специфічності . Це дає можливість запроваджувати якісні та кількісні методи визначення онкомаркерів, маркерів гепатитів, харчової непереносимості, медіаторів алергічних реакцій.

В 2015 році відділення клінічної лабораторної діагностики отримало новее сучасне обладнання. Це повний автоматичний біохімічний аналізатор Cobas Integra 400 Plus та імунохемілюмінісцентний аналізатор Cobas Е 411 (Німеччина).

Сьогодні у пацієнтів закладу з’явилась можливість обстежити на новому обладнанні гормони щитоподібної залози ( ТТГ,Т4 вільний, АТ-ТПО, АТ-ТГ),вільний та загальний ПСА, IgE та високочутливий тропонін, провести швидке та якісне дослідження ліпідного, білкового, вуглеводного обмінів, ферментів та інших показників.
Лабораторії відділення регулярно приймають участь в программах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань, що організовує Український Референс – центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ « ОХМАТДИТ» МОЗ України, і отримують високі оцінки точності результатів вимірювань.

Контактний телефон (0362) 28–86–65

Електронна адреса loralab56@gmail.com