email: kzrokl@gmail.com

Сторінка в Facebook

Піонтковський Валентин Костянтинович — заступник директора з питань реформування надання медичної допомоги, Заслужений лікар України, доктор медичних наук  (0362) 65–38–03
Ординський Юрій Миколайович — медичний директор з хірургії  (0362) 65–37–21
Верещук Лариса Леонідівна — медичний директор з терапії  (0362) 65–37–50
Хіночик Валентина Миколаївна — заступник директора з медсестринства  (0362) 65–37–38
Бабич Тетяна Олександрівна — заступник директора з кадрів  (0362) 65–38–29
Римарук Лідія Миколаївна — головний бухгалтер  (0362) 65–37–45
Спічак Лілія Олексіївна — голова профкому  (0362) 65–37–40
Романюк Людмила Русланівна — юрисконсульт  (0362) 64–37–15

33007, м. Рівне,
вул. Київська, 78-г,
  64-38-23

Приймальне відділення
та оперативна служба
  099 50 60 468

Реєстратура поліклініки
  068 80-48-667
  (0362) 65-19-91

Амбулаторно-поліклінічне відділення комунального підприємства
«Рівненська обласна клінічна лікарня імені Ю. Семенюка» Рівненської обласної ради
надає консультативно-діагностичну допомогу пацієнтам за електронним направленням сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста а також за платними послугами.

У зв’язку із перебуванням м. Рівне та Рівненської області в «червоній» зоні та з метою дотримання карантинних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19, просимо відвідувачів записуватись на прийом до спеціалістів закладу та на діагностичні обстеження за наступними контактами:
Кол-центр 0800335071 (безкоштовна лінія)
0500335071
0688048667

 

Кардіологічне диспансерно-поліклінічне відділення значно покращило якість діагностики серцево-судинних захворювань, оснащене новітнім ехокардіографом

Відділення променевої діагностики оснащене магнітно-резонансним томографом
«Signa MRI 1,5Т»

Хірургічний профіль

Опікове відділення з пластичною хірургією та відновно-реконструктивною ортопедією

Зав.центруБондар Сергій Петрович


Опікове відділення з пластичною хірургією та відновно-реконструктивною ортопедією на 35 (30 ліжок для лікування пацієнтів з опіками та 5 ліжок для лікування пацієнтів із пластичної хірургії та відновно-реконструктивною ортопедією) ліжок надає цілодобову спеціалізовану допомогу дорослим та дітям із опіковою та холодовою травмою, з анестезіологічним супроводом, іншим категоріям хворих зокрема травмою кисті. 

Фахівцями даного підрозділу області, виконуються складні реконструктивні втручання щодо заміщення дефектів м’яких тканин та м’язево-сухожильних комплексів, що в комбінації із застосуванням сучасних фізіотерапевтичних процедур, дозволяє максимально скоротити час перебування пацієнта у стаціонарі та забезпечити якнайшвидше відновлення працездатності та соціальну адаптацію.

Спеціалісти підрозділу опікової травми являються членами European BurnsAssociation , ISBI(Міжнародної асоціації комбустіологів), УПЛАСКО. Щорічно беруть участь у Науково-практичних конференціях з міжнародною участю. Зустрічі в межах обміну досвідом із провідними іноземними спеціалістами.


Спеціалісти підрозділу реконструктивно-відновної ортопедії являються членами европейської асоціації хірургів кисті FESSH , та щорічно беруть участь у конгресах европейських асоціацій хірургів кисті , проходять стажування із реконструкивної мікрохірургії WSRM , Европейської асоціації хірургії стопи та гомілковостопного суглобу EFAS, вропейської асоціації регіональної анестезії ESRA.

Спектр оперативної діяльності комбустіологів включає в себе:

  • Дермобразію, ранні та відстроченні некректомії, некротомії, фасціотомії, фасціоміотомії, ксенодермопластики, аутодермопластики, аллодермопластики, трансплантацію аллофібробластів, тимчасове закриття ран новітніми комбінованими покриттями,зокрема матриксне покриття,Інтегра ,препаратів на гелевій основі та інші.
  • Пластичне відновлення уражених органів та косметична хірургія займають щільне місце в нашій роботі. При післяопікових деформаціях виконуємо: висічення руців; пластика дефектів місцевими тканинами по Лімбергу, Юденичу, Беннету, Старку. Комбінована пластка; пластика за Філатовим, італійська пластика, індійська пластика, дермотензія, кріотерапія та кріодеструкція. 

 

  • При вроджених патологіях проводяться хірургічні втручання по усуненню гемангіом, синдактилій. З косметичною ціллю проводяться:корекція клаповухості та деформацій вушних раковин, корекція фартухоподібного живота.

Спектр оперативної діяльності відновно-реконструктивної ортопедії включає в себе:

  • Закриття дефектів тканин тулуба, верхніх та нижніх кінцівок склдними перфорантними лоскутами та шкірно-м’язево- кістковими тканинними комплексами.
  • Мікрохірургічні оперативні втручання з пересадки м’язів та комплексів тканин для лікування дефектів кісток та м’яких тканин, а також для заміщення пошкоджених м’язів при ішемічних ураженнях, та пошкодженнях нервів.
  • Лікування переломів і хибних суглобів кісток кінцівок за допомогою сучасних методик остеосинтезу (внутрішньокісткового, накісткового, з використанням апаратів зовнішньої фіксації і кісткової пластики).
  • Операції при ушкодженні сухожиль верхньої кінцівки ( передпліччя, сухожиль згиначів і розгиначів пальців) з використанням анкерів і сучасних силіконових імплантів для відновлення їх функції в повному обсязі.
  • Операції на кистьовому суглобі при переломах кісток передпліччя та зап`ястку та їх наслідках, операції на зв’язковому апараті суглобів кисті, видалення гангліїв суглобів, а також реконструктивні операції при наслідках травм і захворюваннях кисті.
  • Малоінвазивні оперативні втручання при хибних суглобах кінцівок, з використанням збагаченої тромбоцитами плазми (факторами росту).

Із стін відділення вийшло більше 45 наукових праць.
Лікарі щорічно підвищують свою кваліфікацію в різних клініках України, Росії, Бельгії, Франції, США та ін. Щорічно, на базі Опікового відділення з пластичною хірургією та відновно-реконструктивною ортопедією, проходять  цикли ТУ щодо проблематики опікової та холодової травми, етапного реабі а також лікарів-хірургів, травматологів, анестезіологів на циклах тематичного удосконалення з актуальних проблем опіків, відморожень, травматичних та інфекційних уражень шкіри для здобуття необхідної кваліфікації та практичних навичок, оволодіння сучасними методиками діагностики та лікування.

Приорітетні напрямки: клітинні технології у лікуванні глибоких опіків, сучасні підходи хірургічного лікування при пошкодженні сухожиль та нервів, реконструкція та аллотрансплантація кисті, питання косметичної деформації верхніх кінцівок, діагностика та лікування бойової хірургічної травми і ушкоджень мирного часу згідно з сучасними поглядами. Основним пріорітетним напрямком у пластичній хірургії вважаємо впровадження PAL - (Power Assisted Liposuction) - вібраційної туменісцентної ліпосакції та ліпофілінгу.