email: kzrokl@gmail.com

Сторінка в Facebook

Піонтковський Валентин Костянтинович — заступник директора з питань реформування надання медичної допомоги, Заслужений лікар України, доктор медичних наук  (0362) 65–38–03
Ординський Юрій Миколайович — медичний директор з хірургії  (0362) 65–37–21
Верещук Лариса Леонідівна — медичний директор з терапії  (0362) 65–37–50
Хіночик Валентина Миколаївна — заступник директора з медсестринства  (0362) 65–37–38
Бабич Тетяна Олександрівна — заступник директора з кадрів  (0362) 65–38–29
Римарук Лідія Миколаївна — головний бухгалтер  (0362) 65–37–45
Спічак Лілія Олексіївна — голова профкому  (0362) 65–37–40
Романюк Людмила Русланівна — юрисконсульт  (0362) 64–37–15

33007, м. Рівне,
вул. Київська, 78-г,
  64-38-23

Приймальне відділення
та оперативна служба
  099 50 60 468

Реєстратура поліклініки
  068 80-48-667
  (0362) 65-19-91

Амбулаторно-поліклінічне відділення комунального підприємства
«Рівненська обласна клінічна лікарня імені Ю. Семенюка» Рівненської обласної ради
надає консультативно-діагностичну допомогу пацієнтам за електронним направленням сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста а також за платними послугами.

У зв’язку із перебуванням м. Рівне та Рівненської області в «червоній» зоні та з метою дотримання карантинних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19, просимо відвідувачів записуватись на прийом до спеціалістів закладу та на діагностичні обстеження за наступними контактами:
Кол-центр 0800335071 (безкоштовна лінія)
0500335071
0688048667

 

Кардіологічне диспансерно-поліклінічне відділення значно покращило якість діагностики серцево-судинних захворювань, оснащене новітнім ехокардіографом

Відділення променевої діагностики оснащене магнітно-резонансним томографом
«Signa MRI 1,5Т»

Терапевтичний профіль

Алергологічна служба

Алергологічна служба КП РОКЛ представлена алергологічним кабінетом поліклініки і 4 алергологічними ліжками на базі пульмонологічного відділення КП РОКЛ .

Амбулаторний прийом поліклінічних хворих та ведення стаціонарних хворих алергологічного профілю забезпечує лікар-алерголог вищої кваліфікаційної категорії Янчук Тетяна Мирославівна.

В алергологічному кабінеті пацієнти проходять обстеження на предмет сенсибілізації до таких видів алергенів:

  • побутових (4 алергени)
  • алергенів шерсті тварин (4 алергени)
  • пилкових (22 алергени)
  • до медикаментів (амбулаторним хворим).

Алерготестування проводиться методом нашкірних проб прик-тестом. В обов’язковому порядку проводяться контрольні проби з гістаміном та розчинною рідиною для виключення хибнопозитивного і хибнонегативного трактування результатів алерготестування. За результатами алергообстеження хворим призначають специфічну імунотерапію алергенами.

Лікар алергологічного кабінету поліклініки веде консультативний прийом, контролює алерготестування нашкірним методом, направляє пацієнтів на лабораторні методи обстеження для діагностики і визначення тактики лікування алергологічних хворих.

На алергологічних ліжках, що знаходяться на базі пульмонологічного відділення КП РОКЛ , обстежуються і лікуються пацієнти з наступною патологією:

  • бронхіальна астма;
  • алергічний риніт (цілорічний);
  • поліноз;
  • кропивниця;
  • алергічний дерматит;
  • гострі токсико-алергічні реакції на медикаменти.

При обстеженні пацієнтів, що знаходяться на алергологічних ліжках, крім загальноклінічних аналізів і досліджень проводиться алерготестування з різними групами алергенів нашкірним методом, використовуються лабораторні методи діагностики алергій на базі лабораторій «Сінево» і РОКЛДЦ ”Діла”.
Алергологічні хворі отримують лікування з використанням медикаментозних засобів, при гострих токсико-алергічних реакціях на медикаменти — проводимо плазмофорез на базі відділення екстракорпоративних методів детоксикації. При ідентифікації причинно-значимих алергенів в хворих з бронхіальною астмою І-ІІ ст., з полінозом і цілорічним алергічним ринітом пацієнтам проводиться специфічна імунотерапія алергенами (СІТ) методом підшкірних ін’єкцій, або сублінгвальна СІТ (СЛІТ) методом перорального прийому алергенів у формі драже або водно-гліцеринових крапель.

Робота з алергенами, діагностичний процес і специфічна імунотерапія алергенами — це головний момент в роботі лікаря-алерголога КП РОКЛ .
Контактні телефони (0362) 65–36–95