Версія для людей
з вадами зору
Ми постійно розвиваємося задля того, щоб кожна людина мала шанс видужати і радіти життю! Неухильно стоїмо на варті життя та здоров’я наших пацієнтів.
Саме задля пацієнтів ми відкриваємо нові центри та відділення, закуповуємо сучасне медичне обладнання, дбаємо про їх якість та комфорт.
Наша мета — якісна та комплексна медична допомога замкнутого циклу, яка відповідає викликам сьогодення!
Комунальне підприємство «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради — головний лікувально-профілактичний заклад області, забезпечує високоспеціалізовану (третинну) стаціонарну і поліклінічну (консультативну) допомогу населенню області на основі досягнень сучасної медичної науки і техніки, є основною базою для стажування, післядипломної підготовки випускників медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації.
Обласна клінічна лікарня має ліцензію на медичну практику безтерміново.
У 2018 році РОКЛ отримала Сертифікат відповідності вимогам Державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги». Лікарня у 2022 році пройшла акредитацію і рішенням Головної акредитаційної комісії МОЗ України підприємству підтверджена вища категорія.
Кабінет Міністрів України розпорядженням від 15.01.2020 року «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах на період до 2023 року» серед семи лікарень області визначив КП «РОКЛ ім. Ю. Семенюка» як Багатопрофільну Лікарню Інтенсивного Лікування ІІ рівня.
Лікарня працює відповідно до вимог програми медичних гарантій (з 2020 року) та зареєстрована в Електронній системі охорони здоров’я. Договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій містить 24 пакети медичних послуг.
Потужність стаціонарних відділень КП «РОКЛ ім. Ю. Семенюка» становить 719 ліжок. Щороку на 719-ти ліжках лікується близько 20 000 пацієнтів за рік (з них 900 з інших областей) та виконується більше 15 000 оперативних втручань. В амбулаторно поліклінічному відділенні консультується понад 120 000 пацієнтів за рік.
Впродовж останнього часу ми оновили обладнання для: ультразвукової діагностики, комп’ютерної томографії, аміографії та лабораторної діагностики.
В оновленому відділенні екстреної медичної допомоги розміщений комп’ютерний томограф Aquilion Prime SP 160 зрізовий TSX-303B/1C, який розрахований на проведення досліджень всього тіла дітей та дорослих (судин, дихальної, центральної нервової системи, голови та шиї, хребта, кістково-суглобової системи, м’яких тканин, органів грудної, черевної порожнин та заочеревинного простору, малого тазу). Система втілює в собі останні технологічні розробки для швидкого, безшумного, вільного від вібрації сканування, отримання зображень високої якості та високої розподільчої здатності.
Також у відділенні екстреної медичної допомоги запрацював сучасний цифровий стаціонарний рентгендіагностичний комплекс MOVIPLAN на два робочих місця, який призначений для досліджень в режимі рентгенографії всього тіла дорослих пацієнтів та дітей.
Придбали операційний мікроскоп HAAG – STREIT HS Hi-R NЕО з системою для інтраопераційної візуалізації та відеореєстрації хірургічних втручань на передньому та задньому відрізках ока, що в свою чергу значно покращує роботу офтальмологічної служби в регіоні.
У відділенні серцево-судинної хірургії в рентген-операційній встановлено ангіографічний комплекс «Кенон медікал».
Придбаний сучасний апарат штучного кровообігу «МАКЕ», завдяки йому можна надавати хірургічну допомогу при захворюваннях серця, зокрема, при інфаркті міокарда, розриві післяінфарктної аневризми серця. Новий апарат дасть можливість робити більше ста хірургічних втручань у рік. В умовах штучного кровообігу уже проводяться операції на відкритому серці.
26 лютого 2021 року відбулося відновлення статусу лікарні як кардіохірургічної клініки: від комісуротомії в 1958 році до 26.02.2021 року, коли фахівцями Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О. Шалімова разом зі співробітниками лікарні була проведена операція з аорто-коронарного шунтування на відкритому серці. Такі операції стали звичайними: лікарня надає повний комплекс медичних послуг з лікування ІХС та іншої серцевої патології. Вперше в Рівненській області пацієнту М., 68 років, було виконано мініінвазивне маммарнокоронарне шунтування на працюючому серці.
У відділенні інтервенційної радіології проводиться біля 2 000 оперативних втручань на серці (коронарографії, радіочастотні абляції, імплантування кардіостимуляторів тощо).
В обласному інсультному центрі хворі успішно лікуються тромболізісом, проводяться тромбоекстракції, операції при геморагічному інсульті, інші оперативні втручання. За відносно невеликий період роботи колектив інсультного центру досяг вагомих результатів у лікуванні мозкових інсультів, свідченням чого стала міжнародна відзнака GOLD Status ESO ANGELS AVARDS.
В обласному центрі ортопедії, травматології та вертебрології за рік імплантується понад 250 ендопротезів кульшового та біля 50 ендопротезів колінних суглобів, впроваджені сучасні оперативні методи лікування патології хребта.