Версія для людей
з вадами зору

Це є той момент, коли результат перевершив очікування. Причому, як тих, хто мав нагоду спостерігати за нашим Вертепом, так і тих, хто брав у постановці безпосередню участь. Ми створювали цю історію, щоб подарувати трішки свята Вам, а вийшло, що організували свято собі. Ще й понад 70 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали!!!

Різдвяний Вертеп РОКЛ імені Юрія Семенюка зібрав понад 70 тисяч гривень на підтримку ЗСУ


Тільки бережучи і примножуючи традиції, ми можемо зберегти рідну землю. Тож колядуймо-щедруймо-посіваймо від хати до хати! І Бог нам у поміч!!! Дякуємо УСІМ, хто долучився до чергової нашої доброї справи!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ🙏🏼

Трішки вражень-інсайтів від учасників нашого Різдвяного Вертепу. Приємного читання!!!

✨Олександр Кректун, завідувач Обласного центру лабораторної діагностики:
«Мені «чортівськи» пощастило бути поряд з такими професіоналами своєї справи. Ви - профі медики і профі артисти. Хочу подякувати нашим наставникам, метрам - Оксані та Ніні за їхню режесуру, за чуйку по розподілу ролей. Це було круто, драйвово, феєрично. Маса позитиву і вражень. Це було, ніби прохолода в спеку чи сонце серед осінньо-зимової мряки. Хочу ще!»

✨Надія Гуменюк, молодша сестра медична Відділення екстреної медичної допомоги:
«Почувши новину про відродження хору, подумала, що для мене це вже в минулому. Та мене знову запросили, і я дуже щаслива відновленню цієї гарної традиції нашої лікарні. Дякую головному лікарю, що згадав, як сам співав. Будемо раді бачити у своєму колективі. Всім миру, здоров'я і перемоги!»

✨Надія Лузіна, молодша сестра медична Відділення екстреної медичної допомоги:
«Коли мене запросили взяти участь у Різдвяному Вертепі, я завагалася і дарма, адже отримала багато позитивних емоцій! Ми зробили добру справу для ЗСУ. Дякую за проведений чудовий Різдвяний час! До зустрічі в мирний час, чекаємо ПЕРЕМОГИ!!!!»

✨Галина Гривенюк, старша сестра медична Централізованого стерилізаційного відділення:
«Дорога Родино!!! Тішу себе тим, що мала таку гарну нагоду з вами прославляти Христа і робити добру справу для ЗСУ! Люблю вас! Христос народився!!!»

✨Анатолій Полянко, перший пастушок, лікар-терапевт Амбулаторно-поліклінічного відділення:
«Впродовж цього місяця, коли ми спілкувалися на репетиціях та виступах, я відчув, що «наша радість НЕ заблудилася». Завдяки всім вам я вирвався (хоча б тимчасово) з сьогоднішньої тривожної воєнної дійсності і поринув у свято Різдвяного дійства. Спасибі вам за краще свято, яке відбулося завдяки нашим спільним зусиллям!»

✨Людмила Рудик, старша сестра медична Центру мікрохірургії вуха та сурдоневрології. Виконувала роль СМЕРТІ:
«Коли в групі прочитала, що організовують РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП і усіх бажаючих запрошують взяти участь, в душі загорілася іскорка. Чекала тієї миті-зустрічі. І ось вона роль СМЕРТІ. Спершу трішки засмутилася, але Оксана Михайлівна підбадьорила, сказавши, що я зіграю її бездоганно. Дякую. Отримала сценарій, свої слова і почала думати про образ: як я маю виглядати. Тут допомогла, налаштувала та підказала Ніна Володимирівна. Дякую. Зазвичай смерть приносить людям розчарування, сльози, печаль. В моєму ж образі у нашому Вертепі смерть перемагає ЦАРЯ ІРОДА і приносить усім Радість. 
Отримала масу позитивних емоцій, коментарів, а найголовніше: мене ніхто не впізнавав із колег-глядачів.
Усі учасники - талановиті, позитивні, чудові люди. ДЯКУЮ Вам, що була разом з Вами. Ми принесли людям радість в РІЗДВО ХРИСТОВЕ і зібрали чималеньку суму коштів для наших захисників ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!»

✨Лілія Спічак, голова профкому:
«Такі позитивні емоції вирують в душі. Я всім щиро дякую за участь і хороші враження. Ви молодці, колектив супер!!!»

✨Ольга Старко, молодша сестра медична Централізованого стерилізаційного відділення:
«Мала роль скромного колядника, але я вважаю, що це не головне! Головне те, що я мала чудову нагоду взяти участь у найкращому Вертепі світу!!! А ще надихало те, що ми робили хорошу справу для ЗСУ, адже мій син теж на передовій з першого дня, можливо і йому хтось допоможе!!! За ці дні, проведені з Вами, я відчула, що у мене з'явилась ще одна сім'я!!! Є бажання на повтор, дуже всіх Вас полюбила!!!
Щиро дякую за все і всіх!!!»

✨Василь Вишневський, третій пастушок, лікар-інтерн 1-го року за спеціальністю хірургія:
«Дізнався я про цей хор завдяки моєму колезі - жиду Виніаміну, якого ми всі знаємо, який сказав мені: «Пішли з нами!», - так я і пішов. Про що не шкодував, а навпаки мав можливість попрацювати з такими неймовірними талановитими людьми, як ви всі! 
Тому ще раз хочу подякувати всім за ці незабутні моменти в моєму житті!»

✨Іван Дулюк, Цар Каспар, лікар-інтерн Обласного центру невідкладної хірургії та колопроктології:
«Долучився до Вертепу за запрошенням свого колеги. Це неймовірно талановитий та теплий колектив, у якому працівники колеги мають змогу проявити свою творчість та відпочити душею. Дякую за проведений з Вами час. Це було незабутньо!»

✨Владислав Трофимчук, лікар-інтерн 2-го року за спеціальністю хірургія. Виконував ролі: Воїн Ірода та Цар Балтазара:
«Дякую за можливість нового досвіду та нові знайомства з такими талановитими колегами! Це було надзвичайно круто!»

✨Ілля Рудик, лікар-інтерн 3-го року за спеціальністю хірургія. Виконував роль Царя Ірода:
«Дякую за можливість бути частиною  Різдвяного Вертепу! Це було надзвичайно круто!»

✨Сергій Пєчніков, лікар ортопед-травматолог Обласного центру ортопедіі, травматологіі та вертебрології. Виконував роль Йосипа:
«Не буває «маленьких ролей», особливо в такому потужному дійстві як Вертеп, де кожне слово має «магічну» властивість. Неймовірно захоплює, коли спеціалісти абсолютно іншої галузі об'єднуються та розкривають себе в  новому амплуа, щоб подарувати свято іншим та допомогти ЗСУ.
Радий, що мене запросили в компанію таких талановитих і чудових людей! Я отримав море позитивних емоцій! Там, де лунає українська пісня, завжди панує добро та любов! Дякую всім і кожному! Разом до перемоги!»

✨Володимир Златів, лікар-ординатор Обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології:
«В шоу-бізнесі 30 років, по-іншому нашу професійну діяльність сприймати складно… Можливість взяти участь у цьому проекті сприйняв за честь, автентика та емоційне наповнення цієї ідеї поза коментарями, кінцевий продукт перевершив найсміливіші очікування! Потенційні іміджеві ризики повністю нівелював позитивний емоційний фіт-бек і лавина схвальних коментарів!!!! Хочу ще!!!!!»

✨Іван Полюхович, Цар Мельхіор, завідувач Фармслужби:
«Дякую за довіру бути в даній ролі! Без жодних вагань погодився. Особлива радість, що разом зі мною у Вертепі колядував і провіщав Добро мій син Іларіон. Ми разом із нашим чудовим колективом продовжуємо робити добрі справи, а це - одна із них!»

✨Олена Прокопів, лікар-офтальмолог Центру мікрохірургії ока та екстреної офтальмологічної допомоги:
«В той день, коли побачила запрошення взяти участь всім бажаючим у Різдвяному Вертепі - одразу зрозуміла, що обов'язково відгукнуся. І впродовж всього часу репетицій та виступів не пошкодувала жодної миті. Адже я опинилася в абсолютно неймовірній атмосфері творчості, в колі талановитих, розкутих, веселих, цікавих людей-однодумців!!!  Особлива подяка нашому режисеру-наставнику Ніні Володимирівні Ніколаєвій. Її безмежному таланту, професіоналізму і терпінню! Вперше побачила: як народжується вистава з іншого боку куліс, і що таке магія акторського мистецтва, коли інтонацією і емоцією ти ладен «оживляти слова» і доносити їх до сердець глядачів. Щоразу з нетерпінням чекала кожної нашої зустрічі.
З кожним виступом Вертеп ставав дружнішим, а Коляда звучала гучніше! І емоції залу поверталися до нас!  Дякую, що була з вами! Дякую, що мала змогу дарувати людям святковий настрій і допомогла зібрати немалу суму для Збройних Сил України! Це внесок у Перемогу, якої так сильно прагне кожен з нас!!!  Робити Добро і Благі Справи - це насправді круто!»

✨Ольга Левченко, прекрасна та співаюча частинка Вертепу, сестра господиня Гінекологічного відділення:
«Запропонували співати, я погодилась. І ні хвилинки про це не пожалкувала. Навпаки, познайомилась з чудовими та щирими людьми, які обожнюють свою Україну і справу, яку роблять бездоганно. Приємно вражена. Емоції тільки позитивні. Обожнюю традиції, а найголовніше - в теперішній час - це ще допомога нашим ЗСУ. Все було легко, невимушено, місцями хвилююче, але точно не востаннє. Усіх обнімаю та зичу добра. Радію, що є частинкою великої, та напрочуд феєричної, талановитої сімейки!»

✨В’ячеслав Трофімчук, другий пастушок, провідний фахівець з цивільного захисту:
«Дуже зрадів, коли мені запропонували взяли участь у Різдвяному Вертепі від нашого закладу. Все ж Різдво Христове – світле й чисте свято, що символізує народження Сина Божого. Вірю, що всі побажання, що лунають у цей день, повинні обов’язково збутись. Що спонукало взяти участь? Я з дитинства люблю співати. Маю хист до того. Маю хороші художні навички та здібності. То чому ж їх не використати на користь збору коштів для наших хлопців та дівчат, що зараз служать в ЗСУ та захищають нашу країну…? Знаю, що ми зробили хорошу справу – подарували присутнім радість свята та допомогли нашим захисникам. Віримо та чекаємо Перемоги! Слава Україні!»

✨Ніна Ніколаєва, режисерка Різдвяного Вертепу:
«В перші хвилини першої зустрічі були великі сумніви щодо можливості втілення, але, видихнувши, подумала: головне, почати щось робити. І якось одне за одним, як намистинки утворюють ланцюжок, утворилось наше дійство, яке принесло справжнє творче задоволення!»

✨Віта Добровольська, весела колядниця, сестра медична процедурна Гінекологічного відділення:
«Коли запропонували брати участь у Різдвяному Вертепі, одразу вагалася: йти чи не йти, та коли прийшла на декілька репетицій, зрозуміла, що мої вагання були помилкові! Дуже крута атмосфера, круті наставники. Це Різдво запам'ятається мені на все життя. Також ми зробили добру справу, зібравши немалу суму для наших хлопців ЗСУ, які захищають нас і пришвидшують нашу перемогу! Дякую всім Вам, Ви мегакруті!!!»

✨Євгеній Костін, у вузькому колі відомий як жид Веніамін, лікар-інтерн 2-го року за напрямком хірургія:
«Про вертеп дізнався від свого колеги. Надзвичайно задоволений тим, що у ці складні, темні часи для нашої країни ми змогли подарувати трішки радості людям, та ще й допомогти нашим Збройним Силам. Ми всі великі молодці!!!»

✨Андрій Данилюк, лікар-інтерн зі спеціальності хірургія Обласного центру планової хірургії та трансплантології:
«Роль, яку мені довірили, надзвичайно відповідальна, а саме – воїн ЗСУ.
Коли отримав телефонний дзвінок про термінову явку у захисне укриття, я й гадки не мав, що там відбувається закладання фундаменту нашого прекрасного Вертепу. Без жодних сумнівів, я погодився, адже я маю трішки співочого стажу у Народній хоровій капелі «Надбужанка» своєї Alma Mater. В наш час кожен підтримує захисників на своїх професійних фронтах, а ми нашим творчим аматорським колективом, який з кожним виступом ставав все більш гучним та професійним, віншували Різдво Христове, чим збирали кошти на потреби ЗСУ.
Хочу подякувати найкращому режисеру, заслуженій артистці України, Ніні Володимирівні Ніколаєвій, за довірену роль, організацію, витримку та «залізні» нерви!
Також не можу не згадати про Лілію Спічак, яка приклала чимало зусиль для нашого колективу.
І, звісно, хочу подякувати кожному учаснику окремо за цю неймовірну атмосферу, злагодженість, колективну, надважку роботу, яку кожен з вас проробив задля досягнення спільної мети!
Дякую нашим воїнам, нашим Героям, які захищають нас, щоб ми могли в ці святкові дні прославляти народження маленького Ісуса!
Дай Боже перемоги, миру, благодаті і в доброму здоров’ї за рік дочекатись!»

✨Марія Павлів, дружина Романа Павліва, мама двох діточок Еви та Квітки, у щоденному житті працює і розвиває сімейний бізнес з батьком, ініціаторка створення Вертепу:
«Так, я і є ця людина, яка мала велике бажання колядувати та ходити з Вертепом у Рівному. У таких традиціях ми росли з чоловіком, будучи дітьми кожен у своїй сім’ї. Потім організовувалися з нашими друзями і щороку колядували та несли радість усім! 
Тому, отримавши пітримку щодо ідеї Вертепу у Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка зі сторони адміністрації та високий професіоналізм організації і режисури від п.Оксани Ігас та п.Ніни Ніколаєвої - я просто була супер щаслива!!! Радість коляди та вертепу, які є традицією споконвіків наших рідних, завжди приносила тепло та казку, і навіть у такий важкий час, час війни, ми спільними силами принесли хвилини щастя усім, хто був поряд!!! Велика подяка учасникам (радію знайомству з кожним), а також всім у реалізації моєї маленької мрії, бо велика мрія у нас всіх одна - Перемога!!
Дякую ЗСУ та Богові за ще один день в моєму житті з колядою та вертепом!!!»

✨Оксана Ігас, організаторка Різдвяного Вертепу: 
«У нашій лікарні народилася чудова традиція!.. Це дуже тішить і надихає. Бо у моїй родині, то є стільки, скільки я себе пам‘ятаю. Вдячна за це батькам і вважаю своїм обов‘язком, але завше з великим бажанням, у різних стилізаціях і форматах передавати далі. Усі-усі наші фахівці - величезні молодці!!! Особливу радість і віру у щасливе майбутнє дарують маленькі діти - донечки та синочки наших колег. То ж дай, Боже, за рік діждати і в гарнім здоров‘ї щось нове організувати!..»

#РОКЛ #новиниРОКЛ