Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Відділення інтервенційної радіології було створене в 2015 році, у зв’язку із зростанням кількості госпіталізацій пацієнтів з невідкладними кардіологічними станами та активним запровадженням ендоваскулярних методів їх лікування.

Працюючи в режимі «24/7» у тісному зв’язку з відділеннями нашої лікарні, координаційними  службами обласного центру екстреної медичної допомоги  та  з іншими  лікувальними закладами області, ми забезпечуємо вчасне, безперервне та  якісне надання допомоги нашим пацієнтам.

Лікарський штат відділення об’єднує кардіологів палати інтенсивної терапії, інтервенційних  кардіологів та кардіологів електрофізіологів, які цілодобово забезпечують надання лікувальної допомоги при таких захворюваннях та станах:
гострий коронарний синдром (нестабільна стенокардія та гострий інфаркт міокарда);
хронічний коронарний синдром;
масивна тромбоемболія легеневої артерії;
загрозливі порушення серцевого ритму та провідності;
гостра та хронічна  серцева недостатність;
набуті вади серця;
кардіоміопатії.

Спеціалісти відділення здобували практичний досвід в провідних медичних закладах України та за кордоном,  в своїй роботі використовують доказову медицину, рекомендації,  клінічні національні та міжнародні протоколи.

Наші спеціалісти проводять комплекс діагностичних заходів з використанням сучасного обладнання експертного класу, аби розробити методику лікування пацієнта у найшвидший термін.

Серед методів діагностики та лікування:

  • електрокардіографія;
  • трансторакальна ехокардіографія;
  • холтерівський моніторинг ЕКГ;
  • вентрикулокоронарографія та коронарне стентування;
  • шунтографія та стентування  аортокоронарних шунтів;
  • імплантація електрокардіостимуляторів;
  • електрофізіологічне дослідження  серця та радіочастотна абляція зони аритмії.

Відділення оснащене відповідно стандартів технічного забезпечення. Відділення має апарати штучної вентиляції легень для неінвазійної та повної  вентиляції легень, дефібрилятори, пристрої та розхідні матеріали для тимчасової електрокардіостимуляції; в рентген-операційних   відділення встановлені сучасні агіографічні комплекси експертного класу , система для проведення електрофізіологічних обстежень серця та радіочастотної абляції зон аритмії. При відділенні функціонують палати інтенсивної терапії розраховані на 10 інтенсивних ліжок. Кожне ліжко обладнане монітором спостереження вітальних функцій пацієнта.