Версія для людей
з вадами зору

Контактна інформація

Обласний центр лікування уражень нервової системи, розсіяного склерозу та реабілітації організований 7 грудня 2020 року на базі неврологічного відділення з кількістю ліжок 33, в т. ч. 23 ліжка для пацієнтів з ураженням нервової системи та реабілітації та 10 ліжок для пацієнтів з демієлінізуючими захворюваннями. 

Очолив новостворений центр висококваліфікований досвідчений невролог з вищою категорією — Монастирський Віктор Михайлович.

В обласному центрі надається висококваліфікована медична допомога населенню області з важкою неврологічною патологією, з неясними та складними для діагностики та лікування захворюваннями. Створення центру дало можливість використовувати нові методики лікування: проводити дослідження, зокрема хворим з розсіяним склерозом, надавати допомогу хворим, яким необхідна медична нейрореабілітація. 

Для проведення медичної реабілітації створений реабілітаційний зал який оснащений: мотометом, шведською стінкою з лавкою, функціональною кушеткою, набором для ерготерапії,
апаратом для проведення ампліпульсу та електростимуляцій. В центрі лікуються хворі з важкими цереброваскулярними, запальними демієлінізуючими, спадково-дегенеративними захворюваннями нервової системи, епілепсією, експертні хворі по направленню з військоматів та з медико-соціальних експертних комісій (МСЕК). 

Обстеження хворих проводиться на рівні сучасних вимог, широко використовується магнітно-резонансна томографія, комп»ютерна томографія, церебральна ангіографія. 

В центрі працюють висококваліфіковані та досвідчені лікарі: Заслужений лікар України Гринчук Анатолій Дем’янович, Гайдученко Клавдія Петрівна, Худоб’як Ольга Хомівна, Дячук Ірина Віталіївна, лікар з фізичної та реабілітаційної медицини Цвєтохін Ігор Васильович, 2 психологи: Шарак Д. О., Мислінчук Ю. В. Усі лікарі мають вищу кваліфікаційну категорію. 

Сестринський колектив очолює старша сестра медична Луцюк Галина Анатоліївна. У центрі працюють досвідчені сестри медичні Ковальчук Л.А., Білик Т.М., Максимчук Р.Є., Столярчук В.Д., Шилан Н.М., Скаржинець А.В., Лазаренко О.В., Козак О. С., Яскевич О.О., Халамай С. А., сестри медичні процедурної Гаврилів Н. М., Михайлець А.С., а також сестри медичні з лікувальної фізкультури Герасимчик О.О., фізіотерапії Покорська О.Й. та масажу Протащук І.М. 

Молодшим сестринським персоналом опікується сестра -господиня Васькевич М. В. У центрі підтримують на належному рівні санітарний стан, догляд за важкими хворими молодший медичний персонал Рожкова В.М., Монько Г.О., Терещук М.Г., Ковальчук В.В., Клюконос Т.В., Данилюк О.А., Римарук Г.В., Долінська.Н Г., Мануйлик М.І. Забезпечують правильне отримання, зберігання та видачу хворим їжі буфетниці цетру Хібеба Л.М., Плотка Г.І. 

Центр оснащено 3 комп`ютерами, протипролежневими матрасами, функціональними ліжками, електрокардіографом. 

Лікарі центру, сестри медичні постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень навчанням на курсах підвищенням кваліфікації, участю в конференціях, семінарах. 

На базі центру навчаються лікарі-інтерни.

Відгуки