Версія для людей
з вадами зору

У захисному укритті РОКЛ імені Юрія Семенюка відбувся перший мистецький захід із благодійною метою

Ще під час облаштування АРТ ГАЛЕРЕЇ Костянтина Качановського у захисному укритті нашої лікарні було зрозуміло, що локація стане не лише прихистком під час повітряних тривог, а і чудовим місцем для проведення креативних заходів із благодійною метою та збором коштів на потреби ЗСУ. Зустрічі із талановитими митцями Рівного - це чудова творча терапія для пацієнтів, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях та центрах закладу.

Для першої такої мистецької події менеджерка з комунікації та маркетингу РОКЛ ім. Ю. Семенюка, організаторка та режисерка заходів Оксана Ігас запросила талановитого музиканта і актора Давида Стеблюка. Місце і час співпали, тож ідея сольного квартирника митця стала не лише актуальною, але і реальною до втілення у стінах новоствореної АРТ ГАЛЕРЕЇ Костянтина Качановського.

До усіх присутніх звернувся ідейний натхненник АРТ ГАЛЕРЕЇ, медичний директор з хірургії Юрій Ординський: «Ми хотіли додати тепла та спокою у захисні стіни укриття, щоб під час тривоги люди відчували не пригнічення, а безпеку, своєрідне перезавантаження і, навіть, натхнення. А сьогоднішньою подією хочемо започаткувати серію таких активностей і продовжити традицію соціальної відповідальності, адже лікарня ніколи не стоїть осторонь і, окрім лікування тіла, необхідно зцілювати і духовний стан пацієнта».

«Такими заходами важливо культивувати український патріотичний дух, значимість якого особливо гостро відчувається зараз, у час війни. Уся наша команда відразу підтримала ідею створення простору душевного тепла у сховищі лікарні. І попри те, що це не фешенебельна концертна зала - тут звичайні прості лавки і стільці - атмосферу, тепло та відповідний морально-психологічний дух створюємо ми усі разом своєю присутністю», - зауважив директор Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка Віктор Ткач.

5 жовтня усі охочі у стінах АРТ ГАЛЕРЕЇ - захисного укриття спілкувалися із художником-муралістом Костянтином Качановським, слухали талановитого музиканта Давида Стеблюка, смакували запашну каву від рівненського виробника FINCA, фотографувалися на згадку, роздивлялися та купували мерч з лого лікарні, підспівували, аплодували, насолоджувалися і донатили на ЗСУ.

Це вже другий захід РОКЛ ім. Ю. Семенюка орієнтований на благодійність. Усіма учасниками сольного квартирника Давида Стеблюка зібрано 6600 гривень, які ми додамо до скарбнички коштів з реалізації колекції футболок «I’am From Rivne Region and I Am Proud Of It» і передамо на потреби ЗСУ, про що розповімо Вам додатково. Дякуємо усім, хто долучився!!! Разом ми завжди можемо більше!!!

Подію можна було спостерігати онлайн, завдяки прямій трансляції, організованій на нашій офіційній сторінці у YouTube (Рівненська обласна клінічна лікарня - YouTube) спільними зусиллями Михайла Кликова та Відділу автоматизованих систем управління під керівництвом Наталії Журавської.

Фото з події можна проглянути тут: 

https://www.facebook.com/rokl.rv.ua/posts/pfbid02rXUbgQmUMnXUQSK5g6Q8S2cCGvnWDhucs2VUw5SHXuvjfmEhwq7aKjGjfpPVhbBMl

Офіційне відео за посиланням на нашому каналі: https://www.youtube.com/watch?v=mhG1ZPQJA3M

Ще раз дякуємо усім. Далі буде.

#РОКЛ #подіїРОКЛ #СольнийКвартирникДавидаСтеблюка #АРТгалереяКостянтинаКачановського